Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Alwerni

Krzysztof SP9KWI napisał z pięknej AlwerniŁ

Za nami już czwarta RadioReaktywacja. Na finał Szkoła Alwernia Podstawowa Gimnazjum. Teraz czas na pracę klubową. Uczniów ze szkół w których gościliśmy, oraz wszystkich innych zainteresowanych serdecznie zapraszamy do naszego klubu przy Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni. Zwyczajowo spotykamy się w piątki wieczorami, jednak należy śledzić informacje głównie na Facebooku, ze względu na przygotowania do obchodów 400 lat Alwerni. W dniach 17 - 19 czerwca będziemy ze sprzętami rozłożeni gdzieś w okolicy stadionu, i każdy będzie miał okazje z bliska poznać nas i nasze Hobby.
Z RadioReaktywacją wrócimy jeszcze do szkoły w Regulicach ze względu na liczną grupę dzieci. Dziękuję wszystkim którzy nam w jakikolwiek sposób pomagali. Przede wszystkim Paweł super sprawa z RR i na pewno nie poprzestaniemy na tym. Nie ukrywam że początkowo stres był niemały ale teraz to sama radość pokazując dzieciom fajne rzeczy. Dziękuję chłopakom z Klub "Ryjek" SP9KGP i Hackerspace Kraków (a za dzisiaj szczególnie Wiktor Gryglewski) za pomoc sprzętową i osobową. Dziękuję także (a może przede wszystkim) Dyrektorowi SOK w Alwerni Marek Skowronek za pomoc i opiekę, oraz Tomasz Siemek - Burmistrz Gminy Alwernia za patronat nad wszystkimi naszymi działaniami. (Sorry Panowie że czasem jestem trochę namolny...)

Dziękuje też wszystkim Kolegom na pasmach którzy przeprowadzili łączności z uczniami. Cieszy fakt że czasy się zmieniają i nie ma "hejtu" dla szkolenia młodych i ich pracy na pasmach. Dzięki.

16 czerwca będziemy jeszcze na pikniku szkolnym w Porębie Żegoty gdzie po Radioreaktywacji Pani Dyrektor nas zaprosiła. Plenerowo powinny być lepsze warunki antenowe.
Niestety póki co jedna fotka. Zawsze nam brakuje czasu na robienie zdjęć, przez co mamy ogromną prośbę do dyrektorów i nauczycieli którzy dokumentowali nasze zajęcia o przesłanie kilku.
Uff chyba tyle. i do zobaczenia

Jesteś tutaj: Home Lekcje Szk Pods i Gimnazjum w Alwerni